VÍTEJTE V NAŠEM E-SHOPU

O nás

 My z firmy Nábytek Jiroušek jsme se specializovali na zařízení jeslí a školek. Nabízíme Vám všechny produkty pro kompletní vybavení dětských zařízení. Náš široký sortiment stále rozšiřujeme, upravujeme a optimalizujeme. Nabízíme velmi rozsáhlý sortiment produktů – například:

- nábytek pro skupinové místnosti – vhodný pro Váš koncept 

- nábytek na spaní, dětská lehátka, čalouněný nábytek

- kompletně vybavené kuchyně, kuchyně s podestou a dětské kuchyně

- šatny

- hrací pódia / hrací hrady / hrací podesty

- pohybové hračky pro podporu motorických schopností

- sportovní artikly / šplhací stěny

- podlahové krytiny a hrací koberce

- venkovní hračky a dětská vozítka

- kutilský materiál, učební hračky a hry

- doplňkové příslušenství jako ložní prádlo, nádobí, příbory a ručníky

  Podporujeme naše zákazníky od prvního nápadu a plánování až k montáži na místě, kterou provedou naši montéři. Rádi Vám poradíme u různých individuálních variant zařízení a představíme Vám je formou prostorového výkresu ve formátu 3D. Naše vlastní produkce nábytku umožňuje realizovat individuální koncepty a vytvářet zdařilá řešení i v obtížných prostorových rozměrech. Vedle mnoha našich standardních produktů můžeme bez potíží realizovat i individuální řešení a zvláštní výroby podle přání zákazníka. O naše zákazníky se po celé České republice starají naši zkušení spolupracovníci přímo na místě. Tak mohou naši pracovníci produkty nejen přesně vysvětlit a ihned zodpovědět otázky, ale poskytnout i mnoho tipů a praktických příkladů k použití a manipulaci.

 Nábytek dodávají naši školení a zkušení spolupracovníci. Na přání převezmeme samozřejmě i montáž. Vhodnost k používání, upravená na míru speciálně pro dětská zařízení, účelný design a vysoký nárok na kvalitu okouzluje naše zákazníky už více než 29 let. Od začátku jsou TÜV a další zkušební ústavy našimi stálými partnery při vývoji nových produktů – obzvláště našeho nábytku. Mnoho našich artiklů jsme navíc nechali otestovat zkouškou GS. Tím zaručujeme nejvyšší možnou bezpečnost.

  Přeji Vám příjemné brouzdání v našem eshopu.

 

 Martin Jiroušek

jednatel společnosti

O nás

...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení