VÍTEJTE V NAŠEM E-SHOPU

O nás

 My z firmy Nábytek Jiroušek jsme se specializovali na zařízení jeslí a školek. Nabízíme Vám všechny produkty pro kompletní vybavení dětských zařízení. Náš široký sortiment stále rozšiřujeme, upravujeme a optimalizujeme. Nabízíme velmi rozsáhlý sortiment produktů – například:

- nábytek pro skupinové místnosti – vhodný pro Váš koncept 

- nábytek na spaní, dětská lehátka, čalouněný nábytek

- kompletně vybavené kuchyně, kuchyně s podestou a dětské kuchyně

- šatny

- hrací pódia / hrací hrady / hrací podesty

- pohybové hračky pro podporu motorických schopností

- sportovní artikly / šplhací stěny

- podlahové krytiny a hrací koberce

- venkovní hračky a dětská vozítka

- kutilský materiál, učební hračky a hry

- doplňkové příslušenství jako ložní prádlo, nádobí, příbory a ručníky

  Podporujeme naše zákazníky od prvního nápadu a plánování až k montáži na místě, kterou provedou naši montéři. Rádi Vám poradíme u různých individuálních variant zařízení a představíme Vám je formou prostorového výkresu ve formátu 3D. Naše vlastní produkce nábytku umožňuje realizovat individuální koncepty a vytvářet zdařilá řešení i v obtížných prostorových rozměrech. Vedle mnoha našich standardních produktů můžeme bez potíží realizovat i individuální řešení a zvláštní výroby podle přání zákazníka. O naše zákazníky se po celé České republice starají naši zkušení spolupracovníci přímo na místě. Tak mohou naši pracovníci produkty nejen přesně vysvětlit a ihned zodpovědět otázky, ale poskytnout i mnoho tipů a praktických příkladů k použití a manipulaci.

 Nábytek dodávají naši školení a zkušení spolupracovníci. Na přání převezmeme samozřejmě i montáž. Vhodnost k používání, upravená na míru speciálně pro dětská zařízení, účelný design a vysoký nárok na kvalitu okouzluje naše zákazníky už více než 30 let. Od začátku jsou TÜV a další zkušební ústavy našimi stálými partnery při vývoji nových produktů – obzvláště našeho nábytku. Mnoho našich artiklů jsme navíc nechali otestovat zkouškou GS. Tím zaručujeme nejvyšší možnou bezpečnost.

  Přeji Vám příjemné brouzdání v našem eshopu.

 

 Martin Jiroušek

jednatel společnosti

O nás

...