VÍTEJTE V NAŠEM E-SHOPU

O našem nábytku

 Děti se učí od prvního dne. Každý pohyb, každý podnět, každá reakce, kterou zažijí nebo učiní, je stavebním kamenem, majícím význam na cestě jejich vývoje. Hra je jejich způsob, jak toto vše zpracovat, je to motor k objevování nového a vybrušování toho, co se naučily. Dítě se s nadšením učí při hře.

My z firmy Nábytek Jiroušek, bereme hraní Vašich dětí velmi vážně.

Soustřeďujeme se na vytvoření míst, která hru a s tím spojený duševní a motorický vývoj podporují. Individuální a promyšlené koncepce prostoru s napínavými nabídkami her, útulnými místy, kam je možné se stáhnout a dostatkem odkládacího prostoru vytvářejí optimální místo pro péči o děti. Nábytek, speciálně uzpůsobený pro dětské potřeby, samozřejmě vždy odpovídá našemu vysokému standardu v oblasti bezpečnosti, který můžeme doložit příslušnou certifikací GS. Spolupráce s našimi převážně dlouholetými zákazníky spočívá na férovosti a důvěře. S naší více než 29letou zkušeností Vás podpoříme od plánování až po realizaci Vašich nápadů v místě jeho instalace.

   Skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oboustranně melaminem potažené 3vrstvé dřevotřískové desce o tloušťce 19 mm (školky a školy) a 18 mm (sektor a dětské pokoje). Použité dekory jsou imitace dřeva, které mají přirozený vzhled. Mají optimální povrchové vlastnosti (testováno podle DIN EN 14322) odolný, omyvatelný, hygienický a především odolný proti vlhkosti. Okraje jsou opatřeny 2 mm silnou ABS hranou s jemně zaoblenými hranami rádius 2 mm. Procesem olepování PUR tavným lepidlem jsou tyto hrany vlhko těsné a lze je proto použít také ve vlhkých místnostech. Čištění lze provádět běžně dostupnými čisticími prostředky na nábytek. Naše dekorativní dřevotřískové desky mají certifikaci E1 a FSC a byly oceněny Modrým andělem (RAL-UZ 38) vynikající.

  U další kategorie výrobků, které vyrábíme je použita truhlářská překližka v tloušťce 18 mm.

Její přednosti jsou:

    • vysoká pevnost
    • houževnatost
    • pružnost
    • rozměrová stabilita

 Překližka vícevrstvá - všechny dýhy tloušťku ~1,5 mm, což příznivě ovlivňuje i vlastnosti finálních desek - pevnost a odolnost. Velkoplošný materiál na bázi dřeva tvořený svazkem navzájem slepených vrstev dýh různé kvality. Tento produkt si zachovává původní výhodné vlastnosti dřeva při výhodě realizace velkých ploch beze spár při menší tloušťce. Překližky pevností přesahují ostatní dřeviny.

Záznamy nebyly nalezeny...